Zarząd Powiatu Ciechanowskiego ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie na czas określony 5 lat.

Szczegóły w załącznikach:

Ogłoszenie  ikonapdf 
Informacja o przetwarzaniu przez Starostę Ciechanowskiego
danych osobowych
ikonapdf
UCHWAŁA Nr 101/2022
Zarządu Powiatu Ciechanowskiego z dnia 19 lipca 2022 roku
ikonapdf

 

Z dniem 20.06.2022 wszedł w życie nowy Regulamin organizacyjny Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie.

ikonapdf ikonapdf
Zarządzenia Nr 8/2022      Regulamin Organizacyjny 

 

Uchwała w sprawie powierzenia obowiązków Dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie.
ikonapdf

Drodzy Czytelnicy – z radością powiadamiamy Was, że od poniedziałku 10 maja w naszych wypożyczalniach przywracamy wolny dostęp do półek.

Zapraszamy Was od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00 z przerwą na dezynfekcję od 14.00 do 14.30 (czytelnicy nie będą wtedy obsługiwani) oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

Zaznaczamy, że w budynku biblioteki naszych Czytelników w dalszym ciągu obowiązuje reżim sanitarny:
1 osoba na 15 m kw. (do limitu osób nie wliczają się bibliotekarze),
noszenie maseczek,
dezynfekcja,
zachowywanie dystansu.

Informujemy, że Czytelnia oraz Czytelnia Regionalna pozostają zamknięte do odwołania. Nie będzie możliwości korzystania z pracowni komputerowej oraz zawieszone pozostają usługi reprograficzne (skanowanie, drukowanie, kserowanie). Zwracane książki podlegać będą kwarantannie.

 Zarządzenie oraz Regulamin

ikonapdf 

Drodzy Czytelnicy!
W związku z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 10 i 11 marca 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów od dnia 15 marca do 9 kwietnia 2021 r. obowiązują nowe procedury, które zapewnią Czytelnikom oraz pracownikom maksymalne bezpieczeństwo.
Zapraszamy Czytelników do zamawiania wybranych publikacji telefonicznie – 23 672 28 99, 23 672 41 64 , mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zamówienie powinno zawierać: nr karty bibliotecznej, tytuły zamówionych pozycji, telefon kontaktowy.
Odbiór zamówionych pozycji będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 17:00.
Bibliotekarz po skompletowaniu zamówienia powiadomi Czytelnika o terminie i godzinie odbioru zamówienia.
W celu uniknięcia kolejek prosimy o stosowanie się do wyznaczonych procedur: o umówionej godzinie z zachowaniem reżimu sanitarnego Czytelnik zostawia ewentualne zwroty w punkcie zwrotu i ze stolika w przedsionku do biblioteki (punkt odbioru) odbiera paczkę z zamówionymi pozycjami.
Informujemy, że zwiększono możliwość jednorazowego wypożyczenia zbiorów bibliotecznych do 10 pozycji.