Drodzy Czytelnicy!
W związku z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 10 i 11 marca 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów od dnia 15 marca do 9 kwietnia 2021 r. obowiązują nowe procedury, które zapewnią Czytelnikom oraz pracownikom maksymalne bezpieczeństwo.
Zapraszamy Czytelników do zamawiania wybranych publikacji telefonicznie – 23 672 28 99, 23 672 41 64 , mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zamówienie powinno zawierać: nr karty bibliotecznej, tytuły zamówionych pozycji, telefon kontaktowy.
Odbiór zamówionych pozycji będzie możliwy po telefonicznym uzgodnieniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 17:00.
Bibliotekarz po skompletowaniu zamówienia powiadomi Czytelnika o terminie i godzinie odbioru zamówienia.
W celu uniknięcia kolejek prosimy o stosowanie się do wyznaczonych procedur: o umówionej godzinie z zachowaniem reżimu sanitarnego Czytelnik zostawia ewentualne zwroty w punkcie zwrotu i ze stolika w przedsionku do biblioteki (punkt odbioru) odbiera paczkę z zamówionymi pozycjami.
Informujemy, że zwiększono możliwość jednorazowego wypożyczenia zbiorów bibliotecznych do 10 pozycji.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 23 marzec 2021 07:11 Andrzej Kubicki